با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید! (11 عکس)

با زیباترین هتل های آلمان برای اقامت آشنا شوید!
کشور آلمان به عنوان بزرگ ترین کشور در اروپای مرکزی تماشاییهای بسیاری برای ارائه به مسافرین دارد. چنانچه شما بخواهید به دریاچه ای تسکین دهنده سر بزنید، کوه های آلپ را اکتشاف کنید یا این که در شهری قرون وسطایی در وقت به عقب برگردید، کشور آلمان تمام این ها را دارد.

چنانچه عزم دارید قلعه های شهر فوسن یا موزه های برلین را نگاه بکنید، بهتر است در هتلی اقامت داشته باشین که شایستگی مقصد شما را داشته باشد.

در ذیل، باحالترین هتل ها در کشور آلمان را میشناسانیم.

1. هتل عاشقانه مارکوستورم، رتنبورگ (Romantik Hotel Markusturm)
شهر رتنبورگ اب در تاوبر (Rothenburg ob der Tauber) در باواریا یکی از فوق العاده ترین مقصدهای سفری در کشور آلمان است که به چشم مییاید به دست وقت بکر باقی مانده و از معماری بکر قرون وسطایی برخوردار است. اقامت در هتل عاشقانه مارکوستورم در واقع به این معنی است که شما قادر هستید شب را در جاای تاریخی سپری کنید. این آپارتمان در قرن سیزدهم ساخته شد، و به مدت بیشتر از 500 سال به عنوان مسکن موقت به کار گرفته میشد. اقامت در هتل عاشقانه مارکوستورم راهی عالی برای شما است تا خود شما را در تاریخ و فرهنگ رتنبورگ اب در تاوبر غرق کنید.

تصویر شماره 1 ⇩

هتل عاشقانه مارکوستورم، رتنبورگ (Romantik Hotel Markusturm)

2. هتل رادیسون بلو، برلین (Radisson Blu Hotel)
مکان هیچ موضوعی نمی باشد که نقطه برجسته هتل شگفت انگیز رادیسون بلو در برلین، آکواریوم بزرگ آن در لابی است که تقریباً 25 متر بلندی دارد. افزون بر این آکواریوم زیبا که به اسم AquaDom شناخته می شود، هتل رادیسون بلو اقامتگاهی فوق العاده برای هر مسافری در برلین است. اتاق های آن لوکس و جا دار می باشند، ولی شما شاید بیشتر وقت خود را صرف خوشی از رستوران هتل یا نگاهی به اماکن گردشگری نزدیک آن مانند موزه پرگامون، کلیسای جامع برلین یا یادبود دیوار برلین سپری خواهید کرد.

تصویر شماره 2 ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

هتل رادیسون بلو، برلین (Radisson Blu Hotel)

3. هتل قلعه، کولمبرگ (Castle Hotel)
چنانچه همیشه آرزوی سپری کردن شب در یک قلعه را داشتید، این مجالی نادر برای شما است. هتل قلعه کولمبرگ در قلعه شگفت انگیز قرن سیزدهمی واقع شده، و اتاق های آن مخلوطی زیبا از دکور تاریخی و خصوصیتهای نوین است. این اقامتگاهی لوکس است، و هتل شما شاید دارای خصوصیتهای پیش بینی نشده ای مانند حمام های گرداب و پنجره های شیشه رنگی خواهد بود. زمین گلف شگفت انگیزی در فاصله ای کوتاه از هتل قلعه یافت می شود، و اتاق غذاخوری آن شامل آیتم هایی معقول موزه مانند ماشینی کهنه و زره حقیقی شوالیه است.

تصویر شماره 3 ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

هتل قلعه، کولمبرگ (Castle Hotel)

4. هتل کمپینسکی، برشتس گادن (Kempinski Hotel)
برای عاشقان محیط باز، هتل های خیلی کمی یافت می شود که شگفت انگیز تر از هتل کمپینسکی در برشتس گادن باشند. هتل کمپینسکی در کوه های آلپ کشور آلمان قرار دارد و هتل ییلاقی گسترده و فانتزی ای است که شما را قادر می سازد در فاصله تنها چند دقیقه ای از زیاد کننده های اسکی استراحت بکنید. این هتل نه تنها در فصل زمستان، بلکه در فصل تابستان هم خیلی جذاب است به این علت که چمنزارهای سرسبز مجالی معقول برای کوهپیمایی فراهم می کند. به عنوان هتلی پنج ستاره، کمپینسکی از چند غذاخوری سطح بالا، کافه ای داخلی، حمام لوکس اسپا و بعضی از خوب ترین چشم اندازها در تمام کشور آلمان برخوردار است.

تصویر شماره 4 ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

هتل کمپینسکی، برشتس گادن (Kempinski Hotel)

5. ماندارین اورینتال، مونیخ (Mandarin Oriental)
هتل ماندارین اورینتال مونیخ در سالن اپرایی قرن نوزدهمی واقع شده که بعلت خصوصیتهای زینتی آن شناخته می شود. این هتل فاصله کوتاهی با لوازم انتقال عمومی و دیگر اماکن گردشگری مهم شهر مانند قصر مونیخ رزیدنز دارد، و به همین خاطر برای مسافرانی که آماده اکتشاف بزرگ ترین شهر ایالت باواریا می باشند خیلی معقول است. ماندارین اورینتال دارای لوازم گرمایش زیرزمینی در تمام حمام ها، سرویس پیشخدمت، بهار خوابهای خصوصی، اتاق بدن سازی، سونا و تراس پشت بام با چشم اندازهایی فوق العاده از مونیخ است، که آن را تبدیل به جاای عالی برای سپری کردن تعطیلات در کشور آلمان کرده است.

تصویر شماره 5 ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

ماندارین اورینتال، مونیخ (Mandarin Oriental)

6. هتل نو برلین (Nhow Berlin)
این اقامتگاه فوق امروزی در پایتخت کشور آلمان باکلاس و نوین است و حول و حوش موزیک می چرخد. «نو برلین» در کناره های رود شپری قرار دارد و فاصله ای کوتاه با نقاشیهای دیواری روی دیوار برلین دارد. اتاق ها سرشاراز خصوصیتهای نوین مانند داک های آیپاد و سیستم های نسپرسو است، و پنجره های از سقف به کف در غذاخوریها مهمانان را قادر می سازد که با محیط سرزنده شهر مرتبط شوند. همچنین گیتار و سیستم های دی‌جی را هم قادر هستید برای اتاق خود اجاره کنید.

تصویر شماره 6 ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

هتل نو برلین (Nhow Berlin)

7. هتل 25 ساعت هافن سیتی، هامبورگ (25Hours Hotel Hafencity)
هتل 25 ساعت در هامبورگ نخستین هتلی است که در موسسه بزرگ ترین برنامه گسترش ای داخل شهری سده 21 قاره اروپا قرار گرفته است: هافن سیتی. طراحی آن بر پایه سبکی اسکله است تا با محیط اطراف این ناحیه بندری متناسب باشد. تمام چندو چون این هتل به شکلی ظریف برنامه ریزی شده تا با این بحث هماهنگ باشد. شاید هتل در نگاه اول کمی پر هرج و مرج به چشم بیاید، ولی در واقع جاای خیلی پرشور و جذاب است. تمام اتاق ها گرم و نرم و دنج می باشند.

تصویر شماره 7 ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

هتل 25 ساعت هافن سیتی، هامبورگ (25Hours Hotel Hafencity)

8. هتل ایم واسرتورم، کلن (Hotel Im Wasserturm)
هتل ایم واسرتورم بی شک یکی از باورنکردنیترین و به یادماندنی ترین هتل ها در شهر پر تکاپوی کلن است. این هتل در واقع داخل یک برج آب پیشین قرار گرفته است. هتل ایم واسرتورم در یکی از قسمتهای مسکونی شهر قرار دارد، ولی دقیقاً کنار یک ایستگاه مترو قرار دارد و به صورت پیاده تنها فاصله ای کوتاه با کلیسای جامع سرشناس کلن دارد. خوب ترین بحث در رابطه با اقامت در این هتل 140 ساله، چشم اندازهای پانورامایی و 360 درجه است که ار تراس پشت بام آپارتمان ممکن است.

تصویر شماره 8 ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

هتل ایم واسرتورم، کلن (Hotel Im Wasserturm)

9. هتل سونه، فوسن (Hotel Sonne)
شهر فوسن در ایالت باواریا مکان دو قلعه شگفت انگیز است، که دوست داشتنیترین آنها قصر نوی‌شوان‌شتاین است. این قلعه که به دست شاه لودویگ دوم ساخته شد و مدلی برای قلعه نمادین دیزنی است، به تنهایی علتی مهم برای نگاهی به فوسن است. چنانچه برای بیشتر از یک روز در شهر می مانید، بهتر است مکان اقامتی را برای خود بر گزینید که منعکس کننده خوشگلی قلعه باشد. هتل سونه دارای اطاقهایی طرح دار است که به شما اجازه می دهد از بین دکورهای عاشقانه، تاریخی یا امروزی یکی را بر گزینید. چند رستوران داخلی و یک حمام بزرگ تندرستی، جاذبه این هتل لوکس در فوسن را بیشتر کرده است.

تصویر شماره 9 ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

هتل سونه، فوسن (Hotel Sonne)

ده. هتل بل اپوک، بادن-بادن (Hotel Belle Epoque)
بادن-بادن مقصدی زیبا در کشور آلمان است که بعلت حمام های مفرح آن شناخته می شود. هتل بل اپوک در ساختمانی از سده 19 واقع شده، که یاری میرساند با معماری این شهر اسپا ها متناسب تر شود. شما عاشق اوضاع لطیف این هتل خواهید شد، و قادر هستید از بوفه های سلف سرویس فوق العاده صبحانه یا چای بعدازظهر جذاب آن پس از سپری کردن روزتان در حمام های شهر، نهایت خوشی را ببرید.

تصویر شماره ده ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

هتل بل اپوک، بادن-بادن (Hotel Belle Epoque)


11. هتل میشل‌برگر، برلین (Michelberger Hotel)
این یکی از مد روزترین هتل ها در برلین است که اوضاع شهر را با امکانات نوین ترکیب کرده و اقامتگاه راحت و مقرون به صرفه ای را بوجود آورده است. اتاق های هتل میشل‌برگر دارای احساسی روستانشین و چوبی به شکلی امروزی می باشند، و فضاهایی فوق العاده پیدا خواهید کرد که دفاتری کاربردی برای مهمانان و دیزاینهای زیر شیروانی و سوئیت های جا دار در اختیار میگذارد. رستوران داخلی هتل خوراکی های ارگانیک و مقرون به صرفه سِرو می کند، و پاتوقی برای میهمانانی است که علاقه دارند با دیگر مسافرین هم فکر و خلاقی که از برلین بازدید میکنند، آشنایی پیدا کنند.

تصویر شماره 11 ⇩
تصویر با خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید!

هتل میشل‌برگر، برلین (Michelberger Hotel)

--لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد--

گردآورنده : رامين ژ.

دانستنی های سفر در بخش گردشگری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به هر منزل که رو آرد خدا را ««« »»» نگه دارش به لطف لايزالیبا خوشگل ترین هتل های کشور آلمان برای اقامت آشنایی پیدا کنید! (11 عکس)


TT / 460 --- TP / 33%گردآوری شده توسط : رامين ژ.
تاریخ گردآوری : 2018-04-11
در دسته بندی : اقامت
برچسب ها : آشنا , آلمان
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :